Openingswedstrijd 22 april 2018

Zeilboten

    volgens handicap berekening
    1.	De Beelde Brecht		Laser	
    2.	David Nancy			Laser
    3.	Van Acker Matisse		Laser
    4.	Heuninck Walter		Laser
    5.	De Clercq Stef			RS Aero 7	
    6.	Desplenter Karel		Laser
    7.	Vanhaute Renaat		Laser
    8.	Meyvaert Erwin			Laser
    9.	Hamers Cas			Splash
    10.	Molin Roger			Laser
    11.	Vanden Bavière Hilde	Laser
    12.	Fieremans Bernard&Arne  Spanker
    

Optimist

    1.	Vaereman Fleur
    2.	Heyman Femke
    3.	Buys Juul
    


Windsurfen

  • 1. Vanden Bavière Luc



Regelmatigheidscriterium 2017

  • Jeugdklassement:
          1. Matijn Schelkens, 2. Dorien Palmans, 3. Matisse Van Acker
  • Volwassenen
          1. Erwin Meyvaert


  • Wedstrijd Beker Johan Devocht: 22 oktober 2017

    Eénmansboten

      1.	De Beelde Brecht		Laser
      2.	Schelkens Dirk			Laser
      3.	Desplenter Karel		Laser
      4.	De Lausnay William		Finn	
      5.	Vanden Bavière Karel	Laser
      6.	Meyvaert Erwin			Laser
      
      

    RS Tera

      1.	Van Acker Matisse
      2.	De Smet Jules
      

    Europe

      1.	Vets Jorre
      2.	Vets Jelle
      3.	De Clercq Manu
      4.	De Smet Karel
      5.	Schelkens Martijn
      
      

    Optimist

      1.	Palmans Dorien
      2.	Buys Juul
      3.	Vanden Bavière Margo
      4.	Vanden Bavière Luka
      


    Windsurfen

      1.	Verschuere Julie
      2.	Vanden Bavière Luc
      

    Mosselwedstrijd: 8 oktober 2017

    Eénmans- en meermansboten

      1.	De Smet Karel			Europe	
      2.	Heuninckx Walter		Laser
      3.	David Nancy			Laser
      4.	Schelkens Martijn		Europe
      5.	Van Acker Matisse		Laser
      6.	De Beelde Brecht		Laser
      7.	Desplenter Karel		Laser	
      8.	De Clercq stef 			RS Aero
      9.	De Vusser Mathis		Laser
      10.	De Lausnay William		Finn
      11.	Fieremans Bernard-
      	Eeman Luc			Spanker
      12.	Meyvaert Erwin			Laser
      
      

    RS Tera

      1.	De Smet Jules
      2.	De Clercq Glen
      3.	Van Damme Mauro
      4.	De Wilde Emma
      

    Optimist

      1.	Palmans Dorien
      2.	Heyman Femke
      3.	Buys Juul
      


    Windsurfen

      1.	Verschuere Julie
      2.	Vanden Bavière Luc
      

    Beker Directeur DDS: 17 september 2017

    Eénmans- en meermansboten

      1.	De Smet Karel			Europe	
      2.	Heuninckx Walter		Laser
      3.	Schelkens Martijn		Europe
      4.	Vanden Bavière Karel	Laser
      5.	Desplenter Karel		Laser	
      6.	David Nancy			Laser
      7.	Meyvaert Erwin			Laser
      
      


    Windsurfen

      1.	Vanden Bavière Luc
      

    RS Tera en Spirou

      1.	Van Acker Matisse		RS Tera
      2.	De Smet Jules			RS Tera
      


    Optimist

      1.	Palmans Dorien
      2.	Vanden Bavière Margo
      3.	Brewee Mathis
      4.	Minnoye Yaana
      5.	Neirinck Matteo
      6.	Vanden Bavière Luka
      7.	Verwaeren Emiel
      8.	Aerts Elin
      9.	Beirnaert Tibo
      10.	Librecht Noah
      
      



    Starterswedstrijd: 2 september 2017

    Eénmans- en meermansboten

      1.	De Smet Karel			Europe	
      2.	David Nancy			Laser
      3.	Schelkens Martijn		Splash
      4.	Van Acker Matisse		Splash
      5.	Van Der Wilt Sophie		Laser	
      6.	De Clercq Stef			RS Aero
      7.	Fahy Wout			Laser
      8.	Meyvaert Erwin			Laser
      9.	Schelkens Dirk			Laser
      10.	De Clerq Noor &
      		Van Hee Too		420
      11.	Devloo Manu &
      		Devloo Tim		445
      
      


    Windsurfen

      1.	Casaer Mathieu
      2.	Vanden Bavière Luc
      

    RS Tera en Spirou

      1.	Casaer Valerie			Spirou
      2.	De Clercq Glen			RS Tera
      3.	Van Damme Mauro		RS Tera
      4.	Van Impe Gill			RS Tera
      5.	De Smet Jules			RS Tera
      


    Optimist

      1.	Brewee Mathis
      2.	Keymeulen Michiel
      3.	Palmans Dorien
      4.	Librecht Noah
      5.	Dauw Linde
      6.	Colembier Hannes
      7.	Minnoye Yaana
      8.	Buys Juul
      9.	Vanden Bavière Luka
      10.	Beirens Victor
      11.	Vanden Bavière Margo
      12.	Bastaerts Sef
      13.	De Schrijver Marie & Droessaert Liv
      14.	Heyerinck Thomas
      15.	Beirnaert Tibo
      16.	Valcke Thomas & Vercauteren Louise
      17.	Brown Troy & Brown Zoë
      18.	Heyman Femke
      19.	Keymeulen Axelle & Bastaerts Iza
      20.	Baes Julie
      21.	Blancquaert Alexander
      22.	Librecht Gilles
      23.	Casaer Guillaume
      
      



    Zomerwedstrijd: 25 juni 2017

    Eénmans- en meermansboten

      1.	Vets Jorre				Europe	
      2.	Heuninckx Walter		Laser
      3.	Bracke Xavier			Laser
      4.	Vets Seppe			Europe
      5.	Schelkens Dirk			Laser	
      6.	De Lausnay William		Finn
      7.	De Rick Tim & Geert		420
      8.	Desplenter Karel		Splash
      9.	Waegemans Stefaan		Laser
      10.	Meyvaert Erwin			Laser Radiaal
      11.	Palmans Nico &
      		Muylaert Jan		Schakel
      

    RS Tera

      1.	Van Acker Matisse
      2.	Schelkens Martijn
      

    Optimist

      1.	Palmans Dorien	
      2.	De Wilde Emma
      
      



    Beker NWV: 4 juni 2017

    Eénmansboten

      1.	Heuninckx Walter		Laser	
      2.	David Nancy			Laser
      3.	Van Der Wilt Sophie		Laser
      4.	De Clercq Stef			RS Aero 7
      5.	Vanden Bavière Hilde	Laser
      6.	De Lausnay William		Finn
      7.	Meyvaert Erwin			Laser
      

    Spirou & RS Tera

      1.	Aerts Sander		Spirou
      2.	Van Acker Matisse	RS Tera
      3.	Schelkens Martijn	RS Tera
      4.	De Clercq Glen		RS Tera
      

    Optimist

      1.	Palmans Dorien	
      2.	Aerts Elin
      


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc

    Voorjaarswedstrijd: 14 mei 2017

    Eénmansboten

      1.	Heuninckx Walter		Laser	
      2.	De Smet Karel			Europe
      3.	Schelkens Martijn		RS Tera
      4.	De Clercq Glen			RS Tera
      	De Clercq Stef			RS Aero 7	
      	Schelkens Dirk			Laser
      7.	Vanden Bavière Hilde	Laser Radial
      8.	Belpaeme Roland		Laser Radial
      9.	Meyvaert Erwin			Laser
      

    Optimist

      1.	Palmans Dorien	
      2.	De Smet Jules
      

    Openingswedstrijd: 24 april 2017

    Eénmansboten

      1. Bracke Xavier			Laser	
      2. De Clercq Stef			RS Aero 7
      3. Meyvaert Erwin			Laser
      4. Fahy Wout				Europe
      5. Schelkens Dirk			Laser	
      6. Depauw Geert			Laser
      7. Vanden Bavière Hilde	 	Laser
      8. David Nancy				Laser
      

    Optimist

      1. De Wilde Emma

    R.S. Tera

      1. Van Acker Matisse
      2. Schelkens Martijn
      3. De Clercq Glen
      



    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc



    Regelmatigheidscriterium 2016

  • Jeugdklassement:
          1. Jules De Smet, 2. Karel De Smet, 3. Stef De Clercq
  • Volwassenen
          Walter Heuninckx






  • Beker Johan Devocht: zondag 23 oktober 2016

    in Handicap

      1.	Europe: Vets Jelle 	
      2.	Laser: Heuninckx Walter
      3.	Laser: De Clercq Stef
      4.	Laser: Heuninckx Aroen
      5.	Laser: Hautekiet Mark
      6.	Laser: Desplenter Karel
      	Laser: Schelkens Dirk	
      
      

    Optimist

      1.	De Smet Jules

    R.S. Tera Pro

      1. Van Acker Matisse
      2. Schelkens Martijn
      3. De Clercq Glen
      



    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Mosselwedstrijd: zondag 2 oktober 2016

    in Handicap

      1.	Laser: De Beelde Brecht 	
      2.	Laser: Heuninckx Walter
      3.	Laser: Molin Roger
      4.	Laser: Desplenter Karel
       	De Clercq Stef	
      6.	Europe: Fahy Wout
      
      

    Optimist

      1.	De Smet Jules

    R.S. Tera

      1.	De Smet Karel
      2.	De Clercq Glen
      



    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Beker DDS: zondag 11 september 2016

    in Handicap

      1.	Laser: Desplenter Karel 	
      	Laser: Molin Roger
      3.	Laser: De Clercq Stef	
      4.	Laser: Fahy Wout
      5.	Splash: Van Acker Matisse	
      6.	Laser: Hautekiet Mark
      7.	Splash: De Vusser Mathis
      8.	Laser: Waegemans Stefaan
      9.	Spanker: Fieremans Bernard en Arne

    Optimist

      1.	De Wilde Emma
      2.	De Smet Jules
      3.	Van De Vreken Ruben
      4.	Aerts Elin

    R.S. Tera & Spirou

      1.	Spirou: Aerts Sander
      2.	RS Tera: De Smet Karel
      3.	RS Tera: Schelkens Martijn
      4.	RS Tera: Van Der Vurst Mirthe
      5.	RS Tera: Van Der Vurst Warre





    Starterswedstrijd: zondag 28 augustus 2016

    in Handicap

      1.	Europe		Vets Jelle			
      2.	Laser		De Beelde Brecht	
      3.	Laser		hautekiet Mark
      4.	Laser		Bracke Laeurens
      5.	Splash		Vets Seppe
      6.	Laser		David Nancy	
      7.	RS Aero		De Clercq Stef
      8.	Laser		Meyvaert Erwin
      9.	Laser		Waegemans Stefaan
      10.	Laser		Schelkens Dirk
      11.	Laser Radial	Fahy Wout
      12.	Splash		De Clercq Glen
      13.	Schakel		Palmans Nicolas

    Optimist

      1.	De Smet Jules
      2.	De Wilde Emma
      3.	Van de Vreecken Ruben
      4.	Palmans Dorien
      5.	De Vijlder Alexander
      6.	Van Daele Arthur
      7.	Decock Ruben
      8.	Ros Lucas

    R.S. Tera

      1.	De Smet Karel
      2.	Schelkens Martijn
      3.	Van Acker Matisse
      4.	Verschuere Julie



    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Zomerwedstrijd: zondag 26 juni 2016

    Lasers & RS Aero

    • 1. Heuninckx Walter
    • 2. Molin Roger
    • 3. Vets Jelle
    • 4. De Beelde Brecht
    • 5. Desplenter Karel
    • 6. David Nancy
    • 7. Meyvaert Erwin
    • 8. Declercq Stef

    RS Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. Declercq Glen
    • 3. Schelkens Martijn

    • Optimist

    • 1. De Smet Jules


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Voorjaarswedstrijd: zondag 22 mei 2016

    RS Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. Van Acker Matisse
    • 3. Schelkens Martijn
    • 4. Fahy Wout

    Handicap

    • 1. Laser: Heuninckx Walter
    • 2. Laser: Molin Roger
    • 3. Laser: David Nancy
    • 4. Laser: De Splenter Karel
    • 5. Splash: De Clercq Stef


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Openingswedstrijd: zondag 24 april 2016

    RS Tera, RS Aero & Spirou

    • 1. Spirou: Van Hecke Warre
    • 2. Spirou: Vets Jorre
    • 3. RS Tera: De Smet Karel
    • 4. Spirou: Aerts Sander
    • 5. RS Tera: De Clercq Glen
    • 6. RS Aero: De Clercq Stef

      Optimist

      • 1. De Smet Jules

    Handicap

    • 1. Europe: Vets Jelle
    • 2. Laser: Heuninckx Walter
    • 3. Laser: Heuninckx Aroen
    • 4. Splash: Vets Seppe
    • 5. Laser: Meyvaert Erwin


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Regelmatigheidscriterium 2015

  • Jeugdklassement:
          1. Van Acker Matisse, 2. Karel De Smet, 3. Sander Aerts
  • Volwassenen
          1. Erwin Meyvaert, 2. Walter Heuninckx, 3. Roger Molin






  • Beker Johan Devocht: zondag 25 oktober 2015

    Laser

    • 1. David Nancy
    • 2. Molin Roger
    • 3. Dutrieu Philippe
    •     Maris Dominique
    • 5. Van Cauwenberge Joren
    • 6. Desplenter Karel
    • 7. Lambrecht William
    • 8. Meyvaert Erwin
    • 9. Heuninckx Aroen
    • 10. Heuninckx Walter

    R.S. Tera & Spirou

    • 1. Spirou: Vets Jorre
    • 2. Spirou : De Clercq Manu
    • 3. Spirou: De Clercq Noor
    • 4. Spirou: Van Hecke Warre
    •     RS Tera: Van Acker Matisse
    • 6. RS Tera: Aerts Sander

      Optimist

      • 1. De Clercq Rob

    Handicap

    • 1. Europe: Vets Jelle
    • 2. Splash: Van Der Vurst Warre
    •     Splash: De Clercq Stef
    • 4. Splash: Van Der Vurst Mirthe


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Beker Directeur DDS: zondag 4 oktober 2015.         foto-verslag

    In handicap

    • 1. Laser: Heuninckx Walter
    • 2. Laser: Molin Roger
    • 3. Laser: David Nancy
    • 4. Laser: Van Cauwenberge Joren
    • 5. Laser: Lambrecht William
    • 6. Laser: Desplenter Karel
    • 7. Laser: Meyvaert Erwin
    • 8. Laser: Vanden Bavière Hilde
    • 9. Fireball: Bracke Xavier & Laurens

    R.S. Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. Van Acker Matisse
    • 3. Aerts Sander

      Optimist

      • 1. Van Cauwenberge Maren
      • Exq. Vanden Bavière Luka

    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Mosselwedstrijd: zondag 20 september 2015

    Laser

    • 1. Molin Roger
    • 2. Maris Dominique
    • 3. Heuninckx Walter
    • 4. Meyvaert Erwin
    • 5. Huylebroeck Samuel
    • 6. Lambrecht William

    R.S. Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. De Clercq Glen
    • Exq . De Clercq Stef

      Optimist

      • 1. De Clercq Rob

    Splash

    • 1. Van Acker Matisse
    • 2. Aerts Sander


    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Starterswedstrijd: zondag 30 augustus 2015

    Met handicapberekening

    • 1. Europe: Vets Jelle
    • 2. Laser: David Nancy
    • 3. Laser: Molin Roger
    • 4. Laser: Van Der Wilt Sophie
    • 5. Laser: Maris Dominique
    • 6. Laser: Hautekiet Mark
    • 7. Laser: Meyvaert Erwin
    •     Laser: Vanden Bavière Hilde
    • 9. Splash: Devusser Mathis
    • 10. Splash: Van Hee Too
    • 11. Laser: Heuninckx Walter
    • 12. Laser: Huylebroeck Samuel
    • 13. Laser: Lambrecht William
    • 14. Spanker: Fieremans Bernard en Arne

    R.S. Tera

    • Ploeg ROOD
    • 1. Aerts Sander
    •     Van Acker Matisse
    • 3. De Clercq Stef
    • Ploeg GROEN
    • 1. Van Der Vurst Warre
    • 2. Verschuere Julie
    •     Van Der Vurst Mirthe

      Optimist

      • 1. Bombeke Flo
      • 1. Palmans Dorien
      • 3. Blancke Jules
      • 4. De Wilde Emile
      • 5. De Clercq Rob
      • 6. De Clercq Glen
      • 7. Hensen Simon
      • 8. Van Der Vurst Flin
      • 9. Hensen Martha

    Windsurfen

    • 1. Vergucht Laura-Maria
    •     Mertens Wannes
    • 3. Mertens Dries
    • 4. Vanden Bavière Luc


    Zomerwedstrijd: zondag 28 juni 2015

    Laser

    • 1. Heuninckx Aroun
    • 2. Molin Roger
    • 3. David Nan
    • 4. Alençon Patrick
    • 5. Meyvaert Erwin
    • 6. Desplenter Karel
    • 7. Vanden Bavière Hilde
    • 8. Huylebroeck Samuel

    R.S. Tera

    • 1. De Smet Karel

    Windsurfen

    • 1. Vergucht Laura-Maria
    • 2. Van Cauwenberge Maren
    • 3. De Bock Lotte
    • 4. Van Der Borght Raf
    • 5. Van Der Borght Andert
    • 6. Van Der Borght Aagje


    Beker NWV: zondag 7 juni 2015

    Laser

    • 1. Heuninckx Walter
    • 2. Bracke Xavier
    • 3. Molin Roger
    • 4. De Beelde Brecht
    • 5. Van Cauwenberge Jan
    • 6. Meyvaert Erwin
    • 7. Vanden Bavière Hilde

    R.S. Tera

    • 1. Van Acker Matisse
    • 2. Aerts Sander

    Spirou

    • 1. Vets Jorre
    • 2. De Clercq Noor
    • 2. Van Hecke Warre
    • 4. Van Cauwenberge Joren

    Windsurfen

    • 1. Van Cauwenberge Maren
    • 2. Ven Der Borght Andert
    • 3. Van Der Borght Aagje
    • 4. Van Der Borght Raf
    • 5. Vanden Bavière Luc


    Voorjaarswedstrijd: zondag 10 mei 2015

    Éénmansboten

    • 1. Heuninckx Walter (Laser)
    • 2. Meyvaert Erwin (Laser)
    • 3. Van Der Wilt Sophie (Laser)
    • 4. Vanden Bavière Erika (Laser Radial)
    • 5. Alençon Patrick (Laser)
    • 6. Desplenter Karel (Splash)
    • 7. Vanden Bavière Hilde (Laser)
    • 8. Cammerman Werner (Laser)
    • 9. Palmans Nicolas (Schakel)

    R.S. Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. Van Acker Matisse
    • 3. Aerts Sander

    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Openingswedstrijd: zondag 26 april 2015

    Éénmansboten

    • Europe
    • 1. Vets Jelle
    • Laser
    • 2. Heuninckx Aroen
    • 3. Heuninckx Walter
    • 4. Van Der Wilt Sofie
    • 5. Van Cauwenberge Jan
    • 6. Meyvaert Erwin
    • 7. Cammerman Werner

    R.S. Tera

    • 1. De Smet Karel
    • 2. Van Acker Matisse

    Tweemansboten

    • 1. De Lausnay William (Eikplast)
    • 2. Palmans Nicolas (Schakel)

    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc


    Beker Johan Devocht: zondag 26 oktober 2014

    Optimist

    • 1. Aerts Sander

    Spirou

    • 1. Vets Jorre
    • 2. De Clercq Manu
    • 3. De Clercq Noor
    • 4. Van Cauwenberge Joren

    Handicap

    • 5. Europe: Vets Jelle
    • 6. Splash: Vets Seppe
    • 7. Fireball: Jan & Hans Poppe
    • 8. 470: De Beelde Brecht & Muylaert Jan

    Laser

    • 1. Heuninckx Walter
    • 2. Heuninckx Aroen
    • 3. David Nancy
    • 4. Bracke Laurens
    • 5. Vanden Bavière Erika
    • 6. Meyvaert Erwin
    • 7. Van Cauwenberge Jan
    • 8. Vanden Bavière Hilde

    Windsurfen

    • 1. Vanden Bavière Luc
    • 2. Van Cauwenberge Maren


    Beker directeur DDS: zondag 28 september 2014

    Optimist

    • 1. Van Acker Matisse
    • 2. Reyntens Laurence
    • 3. Aerts Sander
    • 4. Verwaeren Delfiene

    Op handicap

    • 1. L: Heuninckx Walter
    • 2. L: Molin Roger
    • 3. L: De Beelde Brecht
    • 4. L: Heuninckx Aroen
    • 5. L: Maris Dominique
    • 6. L: Vanden Bavière Erika
    • 7. L: David Nancy
    • 8. L: Meyvaert Erwin
    • 9. L: Desplenter Karel
    • 10. Splash: Van Hecke Warre
    • 11. RS Tera: De Smet Karel

    Windsurfen

    • 1. Vergucht Laura-Maria
    • 2. Vanden Bavière Luc


    Mosselwedstrijd: zondag 14 september 2014

    Optimist

    • 1. Verschuere Julie
    • 2. Van Acker Matisse

    Op handicap

    • 1. Walter
    • 2. Roger
    • 3. Aroun
    • 4. Erika
    • 5. Sofie
    • 6. Patrick
    • 7. Geert
    • 8. Nancy
    • 9. Erwin
    • 10. Karel
    • 11. Dominique
    • 12. Seppe
    • 13. Hilde
    • 14. Vincent
    • 15. Eric - Axelle
    • 16. Warre
    • zie ook de racetabel.

    Windsurfen

    • 1. De Maesschalck Sara
    • 2. Vergucht Laura-Maria
    • 3. Vanden Bavière Luc


    Starterswedstrijd: zondag 31 augustus 2014

    Optimist

    • 1. Vermeiren Stef
    • 2. Kerre Floren
    • 3. Tacq Pieter-Jan
    • 4. D'Heer Tibeau
    • 5. Van Acker Matisse
    • 6. Van Der Vurst Warre
    • 7. Van Der Vurst Flin
    • 8. Aerts Sander
    • 9. Van Der Vurst Mirthe
    • 10. Palmans Dorien

    Spirou en RS Tera

    • 1. De Clercq Manu
    • 2. Vets Jorre
    • 3. De Smet Karel
    • 4. Van Cauwenberg Joren
    • 5. De Clercq Noor

    Op handicap

    • 1. Walter
    • 2. Xavier
    • 3. Jelle
    • 4. Roger
    • 5. Sofie
    • 6. Aroen
    • 7. Nancy
    • 8. Samuel
    • 9. Erwin
    • 10. Jan
    • 11. Xander
    • 12. Dominique
    • 13. Seppe
    • 14. Warre
    • 15. Werner
    • zie ook de racetabel.

    Windsurfen

    • 1. D'Heer Mathieu
    • 2. Van Cauwenberg Maren
    • 3. D'Heer Jan
    • 4. Vergucht Laura-Maria
    • 5. Vanden Bavière Luc


    Zomerbeker: zondag 29 juni 2014

    Optimist

    • 1. Karel De Smet

    Op handicap

    • 1. Laser: Roger Molin
    • 2. Laser: Samuel Huylebroeck
    • 3. Laser: Patrick Alençon
    • 4. Laser: Erwin Meyvaert
    • 5. Splash: Karel De Slenter
    • 6. Splash: Pieter Gabriël

    Windsurfen

    • Ex aequo
    • Luc Vanden Bavière en
    • Maren Van Cauwenberge


    Beker NWV 2014: zondag 15 juni 2014

    Spirou

    • 1. Jorre Vets
    • 2. Noor De Clercq

    Laser

    • 1. Walter Heuninckx
    • 2. Brecht De Beelde
    • 3. Roger Molin
    • 4. Patrick Alençon
    • 5. Erwin Meyvaert
    • 6. Hilde Vanden Bavière

    Surfer

    • 1. Luc Vanden Bavière


    Openingswedstrijd NWV 2014: zondag 27 april 2014

    Spirou

    • 1. Manu De Clercq
    • 2. Jorre Vets
    • 3. Joren Van Cauwenberghe
    • 4. Noor De Clercq

    Laser, Splash, Europe

    • 1. Walter Heuninckx (Laser)
    • 2. Jelle Vets (Europe)
    • 3. Roger Molin (Laser)
    • 4. Aroen Heuninckx (Laser)
    • 5. Samuel Huylebroeck (Laser)
    • 6. Seppe Vets (Splash)
    • 7. Jan Van Cauwenberghe (Laser)
    • 8. Karel Desplenter (Splash)
    • 9. Werner Cammermans (Laser)

    Surfer

    • 1. Luc Vanden Bavière


    Beker Voorzitter NWV: zondag 20 oktober 2013

    Optimist

    • 1. Jorre Vets
    • 2. Joren Van Cauwenberghe
    • 3. Manu De Clercq
    • 4. Noor De Clercq
    • 5. Warre Van Hecke
    • 6. Maren Van Cauwenberghe

    Laser

    • 1. Walter Heuninckx
    • 2. Xavier Bracke
    • 3. Aroen Heuninckx
    • 4. Nancy David
    • 5. Roger Molin
    • 6. Geert
    • 7. Laurens Bracke
    • 8. Samuel Huylebroeck
    • 9. Erwin Meyvaert
    • 10. Jan Van Cauwenberghe
    • 11. Louis Dierickx

    Handicap

    • 1. Jan & Hans Poppe
    • 2. Jelle Vets
    • 3. Manuel Van Royen
    • 4. Seppe Vets
    • 5. Diane Krekels

    Surfer

    • 1. Luc Vanden Bavière


    Beker Directeur DDS: zondag 30 september 2013

    Optimist

    • 1. Jorre Vets
    • 2. Joren Van Cauwenberghe
    • 3. Warre Van Hecke
    • 4. Karel De Smet

    Boten

    • 1. Walter Heuninckx (Laser)
    • 2. Roger Molin (Laser)
    • 3. Aroen Heuninckx (Laser)
    • 4. Jelle Vets (Splash)
    • 5. Erwin Meyvaert (Laser)
    • 6. Seppe Vets (Splash)
    • 7. Samuel Huylebroeck (Laser)
    • 8. Jan Van Cauwenberghe (Laser))
    • 9. Patrick Alencon (Laser)
    • 10. Werner Cammerman (Laser)
    • 11. Hilde Van Den Bavière(Laser)
    • 12. Karel (Laser)

    Surfers

    • 1. Luc Van Den Bavière
    • 2. Maren Van Cauwenberghe

    Mosselwedstrijd: zondag 15 september 2013

    Optimist

    • 1. Joren Van Cauwenberghe
    • 2. Jorre Vets
    • 3. Karel De Smet
    • 4. Floren Kerre
    • 5. Noor De Clercq
    • 6. Warre Van Hecke
    • 7. Manu De Clercq
    • 8. Stef De Clercq
    • 9. Hannelore Kerre
    • 10. Pablo De Vriese
    • 11. Glen De Clercq
    • 12. Warre Van Der Vurst

    Boten

    • 1. Xavier Bracke (Laser)
    • 2. Roger Molin (Laser)
    • 3. Aroen Heuninckx (Laser)
    • 4. Nancy David (Laser)
    • 5. Walter Heuninckx (Laser)
    • 6. Seppe Vets (Splash)
    • 7. Samuel Huylebroeck (Laser)
    • 8. Erwin Meyvaert (Laser)
    • 9. Xander Kerre (Splash)
    • 10. Jelle Vets & Dominique Maris (420)
    • 11. Patrick Alencon (Laser)
    • 12. Jan Van Cauwenberghe (Laser)
    • 13. Louis Dierickx (Splash)

    Surfers

    • 1. Luc Van Den Bavière

    Starterswedstrijd: zondag 1 september 2013

    Optimist

    • 1. Joren Van Cauwenberghe
    • 2. Karel De Smet
    • 3. Manu De Clercq
    • 4. Hannelore Kerre
    • 5. Floren Kerre
    • 6. Thomas Mys
    • 7. Warre Van Hecke
    • 8. Noor De Clercq
    • 9. Stef De Clercq
    • 10. Too Van Hee
    • 11. Pablo De Vriese
    • 12. Warre Van Hecke
    • 13. Mirthe Van Hecke
    • 14. Xander Bourgoy
    • 15. Sander Aerts
    • 16. Glen De Clercq
    • 17. Flin Van Der Vurst

    Boten

    • 1. Xavier Bracke (Laser)
    • 2. Roger Molin (Laser)
    • 3. Brecht De Beelde (Laser)
    • 4. Walter Heuninckx (Laser)
    • 5. Sophie Van Der Wilt (Laser)
    • 6. Jelle Vets (Europe)
    • 7. Aroen Heuninckx (Laser)
    • 8. Werner Cammerman (Laser)
    • 9. Patrick Alencon (Laser)
    • 10. Xander Kerre (Splash)
    • 11. Seppe Vets (Splash)
    • 12. Jan Van Cauwenberghe (Laser)
    • 13. Dominique Maris (Laser Radial)
    • 14. Emmanuel De Leenheer (Contender)
    • 15. Jan Muylaert/Frank Michta (470)
    • 16. Jorre Vets (Spirou)
    • 17. Maj Van Hee (Splash)

    Surfers

    • 1. Maren Van Cauwenberghe
    • 1. Luc Van Den Bavière

    Beker NWV: zondag 2 juni 2013

    Optimist

    • 1. Joren Van Cauwenberghe
    • 2. Floren Kerre

    Boten

    • 1. Jelle Vets
    • 2. Erwin Meyvaert
    • 3. Patrick Alencon
    • 4. Jan Muylaert/Brecht De Beelde
    • 5. Werner Cammerman
    • 6. Jan Van Cauwenberghe
    • 7. Louis Dierickx
    • 8. Emmanuel De Leenheer
    • 9. Jorre Vets
    • 10. Seppe Vets

    Surfer

    • 1. Florence Props

    Voorjaarswedstrijd: zondag 5 mei 2013

    • 1. Roger Molin (laser)
    • 2. Laurens/Xavier Bracke (laser)
    • 3. Erwin Meyvaert (laser)
    • 4. Jelle Vets (splash)
    • 5. Werner Cammerman (laser)
    • 6. Jorre Vets (spirou)
    • 7. Seppe Vets (splash)
    • 8. Jan Muylaert (470)


    Openingswedstrijd: zondag 21 april 2013

    Optimist

    • 1. Joren Van Cauwenberghe
    • 2. Warre Van Hecke

    Laser

    • 1. Xavier Bracke
    • 2. Roger Molin
    • 3. Brecht De Beelde
    • 4. Patrick Alencon
    • 5. Sophie Van Der Wilt
    • 6. Laurens Bracke
    • 7. Jan Van Cauwenberghe
    • 8. Erwin Meyvaert

    Splash/Spirou

    • 1. Jelle Vets
    • 2. Seppe Vets
    • 3. Jorre Vets

    Surfers

    • 1. Vince Dobbelaere
    • 2. Luc Vanden Bavière



    Wedstrijden 2018

    • Zo 06/05: Voorjaarswedstrijd
    • Ma 21/05: NWV beker
    • Za 30/06: Zomerwedstrijd
    • Za 01/09: Starterswedstrijd
    • Zo 16/09: Beker Directeur DDS
                       of mosselwedstrijd
    • Zo 07/10: Mosselwedstrijd
                       of Beker Directeur DDS
    • Zo 21/10: Beker Johan Devocht